55.005.12 - OXFORD LSL MEN - Moška srajca z dolgimi rokavi
17,04 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 216 | 178 | 200 | 496 | 32 | 35 | 109 |
Osnovni podatki
| Koda | 55.005.12-S |
| Model | OXFORD LSL MEN |
| Opis | Moška srajca klasičnega kroja, levi prsni žep, dva gumba na ovratniku, sedem gumbov spredaj, trije gumbi na manšetah, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi srajce, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Siva |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto teža | 0.31 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Moški, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605025640327 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.37 x 0.31 m |
| Teža bruto kartona | 7.20 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620520000000 |
